Sisukord:

Lucas Mahias võidab Kataris, kuid Supersport 600 tiitli sai Randy Krummenacher

2019. aasta superspordi maailmameistrivõistlustel on juba kuningas. Võit Losaili rahvusvahelisel ringrajal on ta viinud Mahias võitleb juba kolmandat korda järjest, kuid tegelik peategelane on olnud konservatiiv Randy Krummenacher kes on tulnud esimeseks Šveitsi Supersport 600 meistriks.

Võistlus oli üsna rahulik, ma ei tea, kuna Mahias ja Viñales on saavutanud võidu, mis näis olevat Cluzeli käes, kes läks kõik endast oleneva, kuid lõpuks deflateeris.

Katar on Mahiase territoorium

Randy Krmmenacher Sbk Qatar 2019

Supersport 600 tiitliga, mille vahel otsustada Krummenacher, Caricasulo ja CluzelWSBK-s toimunud keskkategooria võistlus oli laupäevasel vaiksel päeval meie jaoks vähe intensiivne.

Väljumise teostas absoluutselt Yamaha. Esikohale sai Jules Cluzel, kellele järgnes Corentin Perolari. jättes Randy Krummenacheri kolmandaks Lucas Mahiase Kawasaki ähvardusel. Caricasulo jäi esikohal maha.

Kuna Cluzelil polnud enam midagi kaotada, andis prantslane endast kõikvõimaliku löögi, sundides oma jälitajaid andma endast parima, et hoida sammu ainult võitnud sõitja tempoga. The probleeme Caricasulo jaoks iga kord tõusid nad Viñalesi ja Smithi järel seitsmendale positsioonile.

Jules Cluzel Sbk Katar 2019

Aeglaselt Mahias kehtestas end võidukandidaadina, möödudes Perolarist ja istudes end Mahiase rooli, viies liidrikohale kokku kategooria kaks kogenumat sõitjat. Vabanenud Smithi tagant möödus lõdvestunud Krummenacher, kes mõtleks juba krooni pealepaneku kalkulaatori peale, sest lasi end ka Caricasulul edestada.

Võistluse juht oli koondatud nelja silmapaistva sõitjaga: Cluzel, Perolari, Mahias ja Viñales. Viñales, kes ei viitsinud liiga palju kuni finišijooneni kaheksa ringi lõpuni, loobus neljandast kohast, kui üritas Mahiast peaaegu puudutades teiseks saada.

Isaac Vinales Sbk Katar 2019

Täpselt Cluzel ja Mahias jäid üksi ning Kawasaki hakkas Cluzelile survet avaldama. Üks ring hiljem Mahias asus esimest korda Cluzelilt juhtima ja tegi pisut kiirema tempo kui kulunud number 16, kellest Viñales veidi hiljem ka möödus.

Lõpuks Mahias ta võitis teenitud võidu, keda saatis poodiumil Cluzel, kes lõpetas Viñalese ees. Nende tulemustega saavutas Krummernnacher 2019. aasta Supersporti maailmameistri tiitli 5-punktilise edumaaga Caricasulo ees.