MotoGP Saksamaa 2012: Marc Márquezi võit ja Pol Espargaró tagasitulek

Täna hommikul andis ilm lõpuks pilootidele Moto2 Saksamaa GP-lPäike paistis ja õhku polnud ning nagu Dennis Noyes märkis, soodustaks see Kalexile, et vees on nad olnud liiga vähe kuulekad ja äärmise jäikusega, mis teeb nad vees sama talutavaks kui kandiliste ratastega mootorratas. Praktiliselt kogu nädalavahetuse töö läks väärtusetuks, kui tegin veega võistluse häälestuse.

Aga on neid, kes sellest ei hooli, nad lihtsalt oskavad kiiresti sõita, istuvad ratta selga ja löövad nagu hullud käepidemesse. Marc Márquez ta on jooksu pühkinud, mitte ühelgi hetkel pole ta nõrkuse märke näidanud ja on domineerinud kogu võistlust algusest lõpuni. Pol Espargaro Ta tegi omalt poolt suurejoonelise võistluse, tehes tagasituleku, mis on viinud ta tabelis seitsmeteistkümnendalt neljandale kohale, päästes ohutuna tundunud kukkumise.

Mika Kallio
Mika Kallio

Esimesed olid Marc Márquez, Mika Kallio ja Julito Simón esimesse kurvi jõudes. Scott Redding läks maapinnale ringraja esimesel kolmandikul pärast möödasõidukatset Toni Eelija väljastpoolt ja puudutada tema esiratast, sundides Elíase sirgu, kuid suutes jätkata, nii et üks tiitlikandidaatidest jäi mängust välja ja ta poleks täna ainuke. Andrea Iannone kaheksandal ringil üritas ta Marc Márqueziga sammu pidada pugemine kaotas pärast esi- ja tagaratta, suutis sõitu jätkata, kuid punktideta, mis viis ta üldarvestuses neljandaks.

Pol Espargaro vähehaaval taastus ta positsioone, umbes kaks ringi kohta enam-vähem, kuni saavutas seitsmenda koha. Kui jõudsin Sanchsenringi joale eelnevasse väga kiiresse parempoolsesse kurvi kiirusega enam kui 200 kilomeetrit tunnis, astusin sisemisele valgele joonele ja sealt avanes hiiglaslik shimmie. lööb ta minema. Löök oli nii tugev, et ülikonna turvapadi aktiveerus ja ta kaotas kolm kohta, naases kümnendale kohale ning pidi uuesti ületama ja uuesti tagasi tulema. Kui visa on see poiss, kes on jätkanud laskmist, kuni saavutas esigrupi kolme sekundi jooksul neljanda koha, lisades 16 punkti ja tõustes taas edetabelis teiseks.

Alex De Angelis

Vahepeal moodustatud esikolmik Marc Márquez, Mika Kallio ja Alex de Angelis kes oli nendega pärast Andrea Iannone langemist ühendust võtnud nad põgenesid ülejäänud veidi. Mõnes Angelise sektoris oli ta Kalliost kiirem, kuid soomlasel oli ühtlasem rütm, nii et nad läksid absurdsesse võitlusse, mis ei viinud neid kuhugi, välja arvatud positsioonide ümbervahetamine, soodustades Márquezi põgenemist, et ta saaks rahulikult võistluse võita. ja sisenedes finišisse samas asendis, millega nad oma erasõda alustasid. Marc lõpetas seega imelise nädalavahetuse, näidates taas võidupuitu, millest ta on valmistatud.

Julito Simón hakkas positsioone kaotama teisest ringist kuiva rütmi puudumise tõttu, nagu rütm teatas enne võistluse algust ja mis viiks ta lõplik viieteistkümnes koht. Otse teie ees Nico Terol, Ricky Cardús ja Tito Rabat, kes kirjutas alla järjekordsele raamatu tagasitulekule, lahkudes kahekümne seitsmendast ja saavutades tagasi viisteist positsiooni. Toni Eelija Ma olin lahkumas tilk väga pettunud oma Suteri esituses ja Elena Rosell ja Axel Pons nad tegid sama, kuid selleks tehnilisi probleeme.

Moto2 esialgne üldklassifikatsioon: * 1. Marc Márquez, 152 punkti. * 2. Pol Espargaró, 109 lk. * 3. Thomas Luthi, 107 lk. * 4. Andrea Iannone, 104 lk. * 5. Scott Redding, 86p.