Video: Piirkondlik võistluskalender, 21.-23.oktoober
2024 Autor: Nicholas Abramson | [email protected]. Viimati modifitseeritud: 2024-02-10 22:04
-
Andaluusia, pühapäeval, 23.
Punktideta motokross: Provincial Trophy MX Córdoba 2016 7. voor – Espejo (Córdoba)
-
Aragon, pühapäeval, 23.
- Aragonese kiiruse meistrivõistlused: Los Arcose ringrada (Navarra)
- Aragonese pitkrossi meistrivõistlused: Zuera (Zaragoza)
- Aragoonia motokrossi meistrivõistlused: Tauste (Zaragoza)
-
Baleaarid, laupäeval, 22.
Baleaaride motokrossi meistrivõistlused: Felanitx (Mallorca)
-
Baleaarid, pühapäeval, 23.
Baleaaride enduro meistrivõistlused: Sa Coma (Ibiza)
-
Kanaari saared, pühapäeval, 23.
Kanaari saarte motokrossi meistrivõistlused: Las Palmas (Las Palmas)
- Cantabria, laupäev, 22:
Kantaabria murdmaasuusatamise meistrivõistlused: Unquera (Cantabria)
-
Kantabria, pühapäeval, 23.
- Kantaabria kiiruse meistrivõistlused: Los Arcose ringrada (Navarra)
- Kantaabria murdmaasuusatamise meistrivõistlused: Zuera (Zaragoza)
-
Castilla y León, pühapäeval, 23.
Castilia Leonese kiirusmeistrivõistlused: Los Arcose ringrada (Navarra)
-
Castilla La Mancha, pühapäeval, 23.
- Kastiilia Manchego motokrossi meistrivõistlused: Talavera (Toledo)
- Kastiilia manchego enduro meistrivõistlused: Campillos de Paraviento (Cuenca)
- Kataloonia, laupäev, 22:
- Girona vastupanu meistrivõistlused: 1. Three Hours of Resistance Circuit del Clot (Girona)
- Klassikalise katse sotsiaalse meistrivõistlused: 2 Dies de Santigosa Classic (Girona)
- Punktideta motokross: Motocros amb Futur (Lleida)
-
Kataloonia, pühapäeval, 23.
- Kataloonia endureti meistrivõistlused: 1. Politg Enduret (Lleida)
- Kataloonia motokrossi meistrivõistlused: Motocross PM Figueres (Girona)
- Social Capeonato prooviversioon: kohtuprotsess Berguedast Sant Julia de Cerdanyolasse (Barcelona)
- Kataloonia Capeonato de Minimotos: Minivelocitat Minimotos Manfer Empuriabrava (Girona)
- Extremadura, laupäev, 22:
Extremeño Supermotardi meistrivõistlused: Talavera La Real (Cáceres)
- Galicia, laupäev, 22:
Galicia laste triali meistrivõistlused: Mondoñedo (Lugo)
-
Galicia, pühapäeval, 23.
- Galicia klassikalise katse meistrivõistlused: Mondoñedo (Lugo)
- Galicia superkrossi meistrivõistlused: Gomesende (Orense)
-
Madrid, pühapäeval, 23.
- Madrileeni motokrossi meistrivõistlused: Dan Martín de la Vega (Madrid)
- Madridi Minimotardi meistrivõistlused: La Higuera (Segovia)
- Madridi minimoto meistrivõistlused: La Higuera (Segovia)
- Madridi enduro meistrivõistlused: Campillos de Paraviento (Cuenca)
-
Murcia, pühapäeval, 23.
Murciani motokrossi meistrivõistlused: La Alhama (Murcia)
-
Navarra, pühapäeval, 23.
Navarra kiiruse meistrivõistlused: Los Arcose ringrada (Navarra)
- Valencia, laupäev, 22:
Valencia kiirmeistrivõistlused: Albaída (Valencia)
- Valencia, laupäev, 22:
- Valencia motokrossi meistrivõistlused: Vinarón (Castellón)
- Valencia supermoto meistrivõistlused: Albaída (Valencia)
- Valencia triali meistrivõistlused: Viveri III katse (Castellón)
-
Baskimaa, laupäeval, 22.
Baski krossi meistrivõistlused: Gesaltza Añana (Alava)
Soovitan:
Piirkondlik võistluskalender, 27.-29.aprill
Andaluusia, laupäev 28: Andaluusia meistrivõistlused murdmaasuusatamises: XXIII krossivõistlused La Peñuela - Niebla (Huelva) Aragon, laupäeval 28: Aragonese triali meistrivõistlused:
Piirkondlik võistluskalender, 13.-15.aprill
Piirkondlike võistluste kalender nädalaks 13. kuni 15. aprill 2012 koos linkidega sündmustele territoriaalsete liitude lehtedel
Piirkondlik võistluskalender, 16.-18.detsember
Piirkondlik võistluste kalender nädalaks 16. kuni 18. detsember 2011
Piirkondlik võistluskalender, 2.-4.detsember
Piirkondlik võistluste kalender nädalaks 2. kuni 4. detsember 2011
Piirkondlik võistluskalender, 25.-27.11
Piirkondlik võistluste kalender nädalaks 25.-27.11.2011